WYCHOWAWCY:

mgr Monika Zygora   e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

mgr Barbara Ożóg e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

 

UWAGA KONKURS!

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt. ,,Ozdoba choinkowa"

Regulamin konkursu  pobierz

 

 

Wycieczka do Bochni

 

Zabawa Mikołajkowa

 

Spotkanie z Mikołajem  pobierz1 pobierz2

 

Praca w kącikach zabawowo- zadaniowych Froebla - ,,Nasze ciało"

 

III miejsce Zuzi w gminnym konkursie plastycznym pt: ,,Każdy zuch lubi ruch!"

 

Usługi hydrauliczne

Pękła rura? Problemy z grzejnikiem? Zadzwoń 111-111-111. Pan Szymon wraz z synem Patrykiem naprawią każdą usterkę! Przystępne ceny, a co najważniejsze najlepsi hydraulicy na rynku!

 

Dzień Pluszowego Misia

 Tego dnia do naszego przedszkola zawitały pluszaki. Po misiowych zabawach i przytulasach udaliśmy się na podwórko, aby pobawić się w śniegu.

 

Podkarpacki Niebieski Marsz

 Tak jak głoszą słowa na plakacie promującym V Podkarpacki Niebieski Marsz: ,,To właśnie w przedszkolu po raz pierwszy dzieci poznają swoje prawa i obowiązki. Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka to dzień, w którym uświadamiamy dzieciom, że tak samo jak dorośli mają swoje prawa". Z tej okazji w naszym przedszkolu odbył się marsz. Wszystkie grupy przeszły korytarzami szkoły, aby uczcić ten ważny dzień.

 

Dzień Seniora 2023 pobierz

 

Mały Polak Przedszkolak 

 

Udział w akcji ,,Szkoła do Hymnu" 2023

 

Praca w kącikach zabawowo- zadaniowych Froebla - ,,W świecie wyobraźni"

 

Urodziny Lenki

 

Urodziny Oliwki i Tymka 

 

Dzień Postaci z Bajek

 Czerwonego Kapturka chciał zjeść tym razem lew, a w Krainie Lodu panowały cztery Elsy i tylko jedna Anna. Takie bajkowe zmiany tylko w naszym przedszkolu. Z okazji Dnia Postaci z Bajek do grupy ,,Słoneczka" zawitali znani i lubiani. 

 

Dzień Dyni

 Dyniowe zagadki, dyniowe kolorowanki oraz dyniowe kodowanie na dywanie, a to wszystko z okazji Dnia Dyni w naszym przedszkolu. 

 

Literiada

 Literiada to nauka przez zabawę, której towarzyszy rywalizacja oraz dużo śmiechu. Drużyny mają za zadanie ułożyć z kartoników z literkami wyrazy, które wyświetlają się na ekranie multimedialnym. Dotychczas Liteariada odbyła się już dwa razy, ale na tym nie kończymy! 

 

Urodziny Szymona

 Szymuś! Żyj nam 100 lat i nigdy nie przestawaj się uśmiechać!

 

Urodziny Agatki

 W tym szczególnym dniu życzymy naszemu Słoneczku dużo uśmiechu i spełnienia marzeń!

 

Wyjście na cmentarz w ramach akcji #SzkołaPamięta 

 

Słoneczka w kącikach zabawowo-zadaniowych Froebla

 

Dzień Drzewa   pobierz1

 

Dzień  Chłopaka

W tym szczególnym dniu dla wszystkich chłopców dużo słoneczka i uśmiechów ze wszystkich stron - nie tylko od koleżanek z grupy :)

 

Urodziny Maksymiliana      pobierz1  pobierz2

 Najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin! Dużo zdrówka i spełnienia marzeń.

 

Strażacy czytają przedszkolakom

Kto może czytać książeczki o strażakach? Mogą wszyscy, ale wiadomo, że najlepiej zrobi to prawdziwy strażak. 

 

Urodziny Leny i Tymona

Podwójna okazja do świętowania! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla naszych dwóch ,,Słoneczek"!

 

Dzień Przedszkolaka 

To bardzo ważny dzień dla każdego przedszkolaka. Jak spędziły go ,,Słoneczka"? Na początek dnia trochę tańca przy muzyce i zabawy ruchowe na dywanie, a już po śniadaniu nowość dla wszystkich, czyli quiz wiedzy o przedszkolu i przedszkolakach. Walka była zacięta. Dwie drużyny rywalizowały ze sobą odpowiadając na najróżniejsze pytania. Ile jest grup w przedszkolu? Ile jest dzieci w grupie ,,Słoneczka"? Jaki kolor fartuszka ma na sobie dzisiaj nasza kochana pani Lucynka? Pomimo tego, że nie zawsze odpowiedź była prosta, dzieci nie miały problemu z jej udzieleniem. Wynik? Mało ważny. Wszyscy wygrali i wszyscy otrzymali medale.  

 

Urodziny Leo

 Leo! Żyj nam 100 lat i spełniaj swoje marzenia!

 

Urodziny Oli i Patryka 

Już można obejrzeć ZDJĘCIA FILM z tego ważnego wydarzenia. 

 

 Hurra! Hurra! Drużyna Kangura!

 Grupę ,,Słoneczka" odwiedził kangur Maciej. Drużyna Kangura jest formą zachęcania dzieci do podejmowania aktywności fizycznej z piłkami

 

 Dzień Kropki

 Z okazji Dnia Kropki ,,Słoneczka" tworzyły ogromne, ale przede wszystkim kropeczkowe stonogi. Podzielone na grupy przedszkolaki sprawnie odrysowywały, wycinały i kleiły kolejne elementy. Efekty pracy zwalają z nóg, a może lepiej z odnóży? Nogi, odnóża, czy łapki - nieważne! Ważna dobra zabawa i współpraca!